Tavid

Kui otsid usaldusväärset investeerimiskulla müüjat, siis Tavid on kindlasti üks parimaid valikuid. Tavid AS on Põhja-Euroopa suurim ja tuntum investeerimiskullaga kaupleja, mis on tegutsenud juba 30 aastat. Tavid on spetsialiseerunud investeerimiskulla, hõbeda ja teiste väärismetallide müügile ning valuutavahetusele.

Aufortil on pakkumisel erinevat tüüpi kulda. Kasuta sooduskoodi “investeerimiskuld” ning säästa 50% teenustasudelt.

Aufort kullakonto

Tavidi eesmärk on pakkuda kvaliteetseid ja usaldusväärseid investeerimisteenuseid oma klientidele. Tavid pakub laia valikut investeerimiskulda, sealhulgas münte ja plaate erinevates kaaludes. Lisaks pakub Tavid ka hõbedat ja teisi väärismetalle.

Tavid on tuntud oma kõrgekvaliteedilise teeninduse poolest, mis hõlmab nii professionaalset nõustamist kui ka turvalist ning kiiret kaubandust. Tavid pakub ka võimalust osta ja müüa kullaga tagatud sertifikaate.

Kui soovid osta investeerimiskulda või hõbedat, siis Tavid on kindlasti üks parimaid valikuid. Tavid pakub laia valikut tooteid ja teenuseid ning on tuntud oma kõrgekvaliteedilise teeninduse poolest. Kui soovid rohkem teada saada Tavidi teenustest, siis külasta nende veebisaiti tavid.ee.

Tavidi Meeskond

Tavidi meeskond koosneb kogenud spetsialistidest, kes on valmis teid aitama igas küsimuses seoses kulla, hõbeda ja valuutaga.

Tavidi meeskond on kättesaadav nii meie kontorites kui ka veebis. Meie kontorid asuvad Eestis ja välismaal ning meie meeskond räägib mitmeid keeli, sealhulgas eesti, inglise, vene ja soome keelt.

Tavidi Kontaktandmed

Kui soovite Tavidi valuutavahetuse teenuseid kasutada, siis on oluline teada nende kontaktandmeid. Tavidi kodulehel on olemas kõik vajalikud kontaktandmed, mida saate kasutada, et saada abi või vastuseid oma küsimustele.

Telefoninumber

Tavidi valuutavahetuse teeninduskeskuse telefoninumber on [+372 627 9900]. Kui soovite rääkida otse Tavidi esindajaga, siis helistage sellele numbrile. Kui olete välismaal, siis saate helistada samale numbrile, kuid peate arvestama rahvusvahelise kõne hinnaga.

E-posti Aadress

Kui soovite saada Tavidi kohta rohkem teavet või teil on muid küsimusi, võite saata e-kirja. Tavidi klienditeenindus vastab teie kirjadele nii kiiresti kui võimalik.

Kui teil on küsimusi Tavidi teenuste kohta, siis võite ka kasutada Tavidi kodulehel olevat LiveChat’i funktsiooni. See võimaldab teil rääkida otse Tavidi esindajaga ja saada vastuseid oma küsimustele reaalajas.

Tavidi Teenused

Tavidi teenused hõlmavad kuld- ja hõbemüüki ning valuutavahetust. Kui soovid investeerida kullasse või hõbedasse, siis Tavid on õige koht selleks. Tavid pakub laia valikut investeerimiskulda ja -hõbedat, mis on kõrge puhtusastmega ning vastavad kõikidele rahvusvahelistele standarditele.

Kuld ja Hõbe

Tavid pakub laia valikut kvaliteetset investeerimiskulda ja -hõbedat. Tavidil on üle 30-aastane kogemus investeerimiskullaga kauplemisel ning nad on kujunenud Põhja-Euroopa suurimaks ja tuntumaks investeerimiskullaga kauplejaks.

Tavid pakub kullastange, kullakange, kullamünte, hõbedastange ja hõbemünte. Kõik need tooted vastavad kõrgeimatele rahvusvahelistele standarditele ning on kõrge puhtusastmega.

Valuuta Vahetus

Tavid pakub ka valuutavahetust. Tavidil on Eestis kokku 5 kontorit, kus on võimalik valuutat vahetada. Tavid pakub konkurentsivõimelisi valuutavahetuse kursse ning kõik tehingud on kiired ja turvalised.

Tavidil on lai valik valuutasid, mida saab vahetada. Valuutavahetuse teenust on võimalik kasutada nii sularahas kui ka pangakaardiga. Tavid pakub ka valuutavahetuse teenust veebipoes, kus saab valuutat osta ja müüa mugavalt ning turvaliselt.

Tavidi Kliendid

Tavidi kliendid on alati olnud ettevõtte jaoks prioriteet. Tavidi eesmärk on pakkuda kliendile parimat teenust ning aidata neil teha teadlikke otsuseid. Tavidi klienditeenindus on kättesaadav nii veebis kui ka füüsilistes kontorites.

Kliendid saavad küsida nõu Tavidi kogenud spetsialistidelt, kes on valmis vastama kõigile küsimustele. Tavidi spetsialistid on teadlikud kõikidest valuutaturu trendidest ja muudatustest ning oskavad kliente nõustada parimate investeerimisvõimaluste osas.

Tavidi kliendid saavad kasutada ka mugavat ja kiiret valuutavahetusteenust. Tavidi kontorites on võimalik vahetada valuutat sularahas või teha ülekandeid pangakontodele. Tavidi valuutavahetuse teenus on kiire, mugav ja turvaline.

Lisaks valuutavahetusele pakub Tavid ka kvaliteetset kuld- ja hõbemünte ning -ribasid. Tavidi kliendid saavad osta kulla- ja hõbedatooted otse veebipoest või külastades lähimat Tavidi kontorit.

Tavidi kliendid on alati rahul teenuse kvaliteediga ning soovitavad ettevõtet hea meelega oma sõpradele ja tuttavatele. Tavidi eesmärk on pakkuda kliendile parimat teenust ning aidata neil saavutada oma finantsilised eesmärgid.

Tavidi Identifikaator

Tavidi Identifikaator, tuntud ka kui Tavid ID, on unikaalne identifitseerimisvahend, mida kasutatakse Tavidi teenuste kasutamisel. Tavidi Identifikaator võimaldab teil kiiresti ja turvaliselt teostada valuutavahetust, kulla ja hõbeda ostmist ning müümist.

Tavidi Identifikaatoriga saate teha järgmist:

  • Vaadata oma tehingute ajalugu.
  • Hoida oma isikuandmeid turvaliselt.
  • Teostada kiiresti ja turvaliselt valuutavahetust.
  • Osta ja müüa kulla ja hõbedat.

Tavidi Identifikaatoriga saate teostada valuutavahetust ja kulla ning hõbeda ostmist ja müümist kiiresti ja turvaliselt. Tavidi Identifikaatoriga saate ka vaadata oma tehingute ajalugu ning hoida oma isikuandmeid turvaliselt.

Tavidi Identifikaator on oluline vahend, mis aitab teil teostada valuutavahetust ja kulla ning hõbeda ostmist ja müümist kiiresti ja turvaliselt. Tavidi Identifikaatoriga saate ka vaadata oma tehingute ajalugu ning hoida oma isikuandmeid turvaliselt.

Tavidi Seotud Teemad

Tavid on Eesti juhtiv väärismetallidega kauplev ettevõte, mis on tuntud oma kõrge kvaliteedi ja usaldusväärsuse poolest. Kui otsite rohkem teavet Tavidi kohta, võite uurida järgmisi teemasid.

Raamat

Tavidi omaniku Alar Tammingu raamat “Kuld ja kalla” on kohustuslik lugemine kõigile, kes soovivad teada saada rohkem kulla ja hõbeda investeerimisest. Raamat sisaldab põhjalikku teavet väärismetallide ajaloo, kaevandamise, müügi ja investeerimise kohta. See on saadaval Tavidi kontorites ja ka raamatupoodides üle Eesti.

Otsing

Kui otsite konkreetset kulla- või hõbetooteid, võite kasutada Tavidi veebisaidil olevat otsingufunktsiooni. Otsingufunktsioon võimaldab teil leida münte, plaate, ehteid, kelli ja muud kulla- ja hõbetooteid, mida Tavid pakub. Lisaks saate kasutada Tavidi veebisaiti, et jälgida väärismetallide hindu ja saada teavet investeerimisstrateegiate kohta.

Tavidi Ja Väärismetallid

Kui otsite usaldusväärset ja kogenud ettevõtet, kes tegeleb väärismetallidega, siis Tavid Kuld ja Valuuta on kindlasti üks parimaid valikuid. Tavid on Eesti suurim väärismetallide kaupleja ja pakub laia valikut kulda, hõbedat, plaatina ja palladiumi.

Tavid pakub oma klientidele laia valikut väärismetalltooteid, sealhulgas münte, baare, ehteid ja investeerimisportfelli. Kõik Tavidi tooted on kõrgeima kvaliteediga ja vastavad rahvusvahelistele standarditele.

Tavidil on ka lai valik kuldehteid, mis on valmistatud kõrgeima kvaliteediga kullast. Euroopas valmistatakse kuldehteid tavapäraselt puhtusega 14 ja 18 karaati, vastavalt 14 ja 18 osa 24-st on puhtast kullast. See vastab 58,3 ja 75 protsendile ehk siis kullaproovidele 583 ja 750.

Tavid pakub ka väärismetallide kokkuostu teenust, kus klientidel on võimalik müüa oma kulda, hõbedat, plaatina ja palladiumi. Tavid pakub õiglast hinda ja klientidele on tagatud konfidentsiaalsus ja turvalisus.