1 kg kulla hind

Kulla hind on tõusnud viimastel aastatel. Kui olete huvitatud 1 kg kulla hinnast, siis vaadake Aufort leheküljelt täpsemat hinda.

Aufortil on pakkumisel erinevat tüüpi kulda. Kasuta sooduskoodi “investeerimiskuld” ning säästa 50% teenustasudelt.

Aufort kullakonto

1 kg kulla hind

Kulla hind on tõusnud viimastel aastatel. Kui olete huvitatud 1 kg kulla hinnast, siis võite kaaluda investeerimist sellesse. Kulla hind on tugevalt seotud maailma majandusega ja võib kõikuda vastavalt turuolukorrale.

Hetkel on 1 kg kulla hind reaalajas umbes 49 000 eurot, kuid see võib muutuda vastavalt turu nõudlusele ja pakkumisele. Kulla hinna graafik näitab, et hind on viimastel aastatel tõusnud ja see võib jätkuda ka tulevikus.

Kui soovite osta 1 kg kulda, võite pöörduda erinevate ettevõtete poole. Tavid pakub kulla müüki nii müntide kui ka plaatide kujul. Nende kulla hind on konkurentsivõimeline ja nad pakuvad ka tasuta hinnateavitusi, et aidata teil leida soodsaid pakkumisi.

Kui soovite rohkem teada saada 1 kg kulla hinna kohta või otsite täpsemat kontaktinfot, võite külastada Tavidi veebilehte. Seal leiate ka kulla hinna graafiku, mis aitab teil jälgida kulla hinna muutusi reaalajas.

Kust osta 1 kg kulda?

Kui soovid osta 1 kg kulda, on mitmeid võimalusi, kust seda osta. Allpool on toodud mõned võimalused:

1. Tavid Kuld ja Valuuta

Tavid Kuld ja Valuuta on üks suurimaid kulla- ja hõbedamüüjaid Eestis ning pakub laia valikut kulla- ja hõbedatooteid. Tavid Kuld ja Valuuta kodulehelt leiate erinevaid 1 kg kuldmünte ja -plaate ning saate neid tellida mugavalt interneti teel. Tavid Kuld ja Valuuta pakub ka võimalust osta ja müüa kulda ja hõbedat nende kauplustes üle Eesti.

2. Pangad

Teine võimalus osta 1 kg kulda on pöörduda oma panga poole. Mõned pangad pakuvad võimalust osta kulda ja hõbedat ning neil on tavaliselt ka erinevaid kuldmünte ja -plaate. Kuid pangad võivad pakkuda kõrgemaid hindu kui kulla- ja hõbedamüüjad nagu Tavid Kuld ja Valuuta.

3. Kulla- ja hõbedamüüjad

Lisaks Tavid Kuld ja Valuutale on Eestis ka teisi kulla- ja hõbedamüüjaid, kellelt saate osta 1 kg kulda. Enne ostmist veenduge, et müüja on usaldusväärne ja kulla hind on konkurentsivõimeline.

Kokkuvõttes on mitmeid võimalusi osta 1 kg kulda. Oluline on valida usaldusväärne müüja ning võrrelda hindu erinevate müüjate vahel.